HomeFILMA Me Titra Shqip, Media and video

FILMA Me Titra Shqip

FILMA Me Titra Shqip Category: Media and video
Content Rating: Everyone
Instalations: 100,000 - 500,000
Version: 5.0
Requirements: Android 2.2 and up
Size: 8.7M
Update: 2013-12-20
Developer: Arlind Pajaziti
Description: Ky aplikacion ju mundeson ti shihni filmat me te fundit te perkthyer ne gjuhen shqipe. Filmat jane te nje cilesie te larte(FULL-HD) dhe fale teknologjise se zhvilluar qe perdorim ne kete aplikacion nuk do te kete asnje bllokim apo ngadalesim gjat shikimit. Reklamat ne aplikacion largohen me shenjen X. ShqipHD. ComJu lutemi votoni me 5 yje aplikacionin qe te shtojme me shum filma te ri. Shikoni Filma me Perkthim Shqip, Filma te perkthyer ne shqip, FIlma Shqip, Filma me Titra Shqip

Rating:

Download FILMA Me Titra Shqip


Click here add new message about: FILMA Me Titra Shqip

Download Google Play Android Games, Apps

© 2011-2021 mobi-load.com

Android Games, Applications, Download Google Play, News, Reviews, Wallpapers

×
Wait 20 seconds...!!!